Vaše pohřební služba může mít krásný web

Dovolte mi nábídnout Vám nové, krásné, přehledné a moderní webové stránky, které naplní všechny Vaše konkrétní potřeby.

O mně

Jmenuji se Petr Zavičák a jsem webdesigner s 10letou praxí. Nabízím Vám vytvoření moderního webu, který je krásný, čistý, přehledný a rychlý. Web, který se správně zobrazí na všech zařízeních, stolních počítačích, tabletech i mobilních zařízeních. Bude optimalizovaný pro vyhledávače Google a Seznam tak, abyste nebyli schovaní.

Rád Vás uvítám na svých webových stránkách, kde se můžete dozvědět více o mé práci a mém přístupu k ní.

Navštivte mé webové stránky petrzavicak.cz.

Kontaktuje mě na telefonu 604 412 695.

Co Vám mohu nabídnout?

Profesionální přístup

Vy a Vaše potřeby jsou u mne na prvním místě. Vždy a za všech okolností promítám a odrážím tento cíl do veškeré mé každodenní práce.

Slušnost a etiku

Během své praxe jsem se setkal se spoustou klientů, kteří byli bezradní, když chtěli po čase své stránky upravit či rozšířit. Shrábnout peníze a přestat být ochotný je mi cizí.

Důraz na detail

Web postavený na pevných základech nevznikne přes noc. Důslednost při jeho návrhu a promyšlení veškerých návazností dopředu je naprosto klíčová.

Ceník pro pohřební službu

Pro lepší představu jsem ceník rozčlenil do tří skupin (weby Basic, Profi a Exclusive). V praxi však téměř u každé webové stránky jde o určitou kombinaci těchto typů, které pak odpovídá i výsledná cena.

Přestože níže uvedený ceník Vám může dát hrubé obrysy toho, na kolik si cením svou práci, berte jej pouze jako vodítko, které Vám dokáže dát bližší představu o poměru mezi cenou a výsledným obsahem.

Web
BASIC
Web
PROFI
Web
EXCLUSIVE
Analýza byznysu, zákazníků a cílů webu
Čas investovaný do pochopení Vaší práce, konkurence, cílů a toho, kdo jsou a jak přemýšlejí Vaši zákazníci.
+ + +
Návrh architektury a obsahu webu
Tvorba obsahu webu dle toho, co zajímá samotného návštěvníka. Analýza klíčových slov z vyhledávačů Google a Seznam za účelem pojetí webu na míru potřebám Vašich zákazníků.
+ + +
Nákres hlavních funkcí webu před jeho grafickým zpracováním
Jedná se o črty stránek webu s naznačením významu a funkcí jednotlivých prvků na stránce.
+ + +
Grafický návrh webu
Návrh a zpracování vhodných i Vámi zaslaných fotografií a grafiky, která musí být podřízena obsahu a funkcím webu tak, aby vedla oko návštěvníka správným směrem. Grafický návrh je vypracován na základě profesionální HTML šablony.
+ + +
Zpracování výsledné podoby webu, konzultace
Každý klient potřebuje jiný přístup, nedělám si nárok na svůj čas, pokud se to týká Vašeho webu, tedy i mé vizitky.
+ + +
Seo a indexace do vyhledávačů (Google a Seznam)
Zapracování a registrace základních klíčových slov tak, aby byl Váš web dohledatelný ve službách Google a Seznam.
+ + +
Technická podpora během celé doby správy webu
Moje práce nekončí vytvořením a zaplacením webu. Neotočím se k Vám zády ani nezměním vstřícný přístup, pokud se kdykoliv v budoucnu objeví jakékoliv nedostatky či problémy.
+ + +
5 libovolných statických stránek
Jedná se o nejzákladnější model obsahu webové stránky, záleží pouze na Vás, jakým sekcím a informacím dáte přednost.
+ + +
Dynamický obsah webu, interakce s uživateli
Otevře se Vám možnost k dynamickým informacím (tj. přidávání a úprava informací v průběhu času) jako jsou aktuality, články, blog. Součástí dynamického obsahu jsou pak také formuláře a jejich zpracování (kontaktní, objednávkový či jakýkoliv jiný).
- + +
Služba Google Analytics, její registrace a napojení
Získáte přehled a statistiky návštěvnosti Vašeho webu. Stručně řečeno: kdy, v jakém období či odkud a v jakém počtu navštěvují uživatelé Váš web.
- + +
Základní vyhledávání
Možnost vyhledávání na webu v hlavních sekcích a dynamickém obsahu, zobrazení základního přehledu s nalezenými výsledky.
- + +
Komplexní vyhledávání
Sofistikovanější řešení vyhledávání, které je oproti základnímu vyhledávání rozšířeno také o vyhledávání v kategoriích a obsahuje přehlednější řazení výsledků vyhledávání.
- - +
Rozsáhlý a náročnější obsah webu
Do kategorie náročnějších webů spadá webová stránka, která si nevystačí s několika statickými či dynamickými stránkami, ale její struktura je jak co do rozsahu obsahu, tak do rozsahu náročnosti vyšší než běžné standardní požadavky klasických webových stránek.
- - +
Nejvyšší možný důraz na grafický vzhled webu
Síla moderního webu spočívá v detailech. V "drobnostech" jako jsou počet, sladění a odstín barev použitých na celé webové stránce. Získáte záruku krásného a skutečně netradičního webu.
- - +
Vícejazyčný web, jazykové mutace
Možnost rozšířit web o další jazykové verze, správa překladů.
- - +
Návrh, vyfocení a zpracování Vašich produktů
Pokud si chcete být jisti, že fotografie použité na Vašem webu budou sourodé, kvalitní a kompaktní vůči celku webové stránky, rád Vám pomůžu s jejich návrhem, vyfocením a zpracováním.
- - +
od 5.000,- Kč od 15.000,- Kč od 25.000,- Kč